XVI Niedziela zwykła – 19.07.2015

1. W tym tygodniu wspominamy:
    Pn – Bł. Czesława, Głównego Patrona Miasta Wrocławia,
    Śr – Św. Marii Magdaleny,
    Czw – Św. Brygidy, zakonnicy,
    Pt – Św. Kingi,
    Sob – Św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa.
  2. W sobotę, z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących – po Mszy św. o godz. 18.00, będzie miało miejsce błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przeznaczone dla misjonarzy, by wspomóc ich w zakupie różnych środków transportu.
  3. Już dzisiaj informujemy, że tegoroczna 35 Piesza Pielgrzymka Wrocławska rozpocznie się 2 sierpnia, a zakończy 10 sierpnia Mszą św. o godz. 11.00 na Jasnej Górze. Szczegółowe informacje dostępne są w gablocie parafialnej.
    Chętni, którzy pragną wyruszyć na pielgrzymkowy szlak, mogą zapisywać się w naszej parafii do końca lipca po Mszy św. w zakrystii. Zachęcamy również te osoby, które nie mogą z różnych powodów, wziąć fizycznie udział w pielgrzymce, by również duchowo włączyły się w pielgrzymowanie i także zgłosiły się do zakrystii, celem zapisania na listę duchowych uczestników.
  4. W tym tygodniu odeszły do wieczności:
    śp.Bernadeta Wiktorowicz,
    śp. Emilia Pietraszek.