XV Niedziela zwykła – 12.07.2015

1. W tym tygodniu wspominamy:
    Pn – Świętych Pustelników – Andrzeja Świerada i Benedykta,
    Śr – Św. Bonawentury, bpa i dK,
    Czw – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – M.B. Szkaplerznej.
  2. W poniedziałek z racji 13 dnia miesiąca lipca, po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie. Osoby, które chciałyby przyczynić się do udekorowania figury M.B. na jutrzejsze nabożeństwo, prosimy o przyniesienie jakichkolwiek kwiatów jutro na godz. 9.00.
  3. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, Msze św. w dni powszednie odprawiane są o 8.30 i o 18.00. W niedziele Msze św. bez zmian. Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.
  4. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu  czynna jest we wtorek i czwartek 16.30 – 17.30, a w sobotę 9.00 – 9.30.
  5. Na czas świętowania Dnia Pańskiego, na nowy tydzień pracy oraz na czas korzystania z urlopów i wakacji, tak naszym Parafianom jak i Gościom życzymy – Szczęść Boże