XV Niedziela Zwykła – 16.07.2023

 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Czw. – Bł. Czesława, Głównego Patrona Miasta Wrocławia.
  Sb. – Św. Marii Magdaleny.
 2. W sobotę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na nabożeństwo do Św. Jana Pawła II. Przed Mszą Św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem Świętego Papieża.
 3. Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu nie ma w niedzielę Mszy Św. o godz. 12.30, a w dni powszednie nie ma Mszy Św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze Św. bez zmian.
 4. W okresie wakacyjnym prosimy o korzystanie ze Spowiedzi Świętej w dni powszednie pół godziny przed Mszą Św.
 5. Przypominamy, że tegoroczna (43.) Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę, pod hasłem „Piękna Oblubienica”, odbędzie się w dniach od 3 do 10 sierpnia. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
  Natomiast osoby, które z różnych powodów nie mogą pielgrzymować fizycznie zachęcamy, aby duchowo włączyły się w pielgrzymowanie. Do udziału w grupie modlitewnej tworzonej przez duchowych pątników można zapisać się w zakrystii po Mszy Św.
 6. Za tydzień wychodząc z kościoła, z racji rozpoczynającego się Tygodnia Świętego Krzysztofa, aby pomóc polskim misjonarzom w zakupie środków transportu będziemy mogli złożyć ofiary do puszek – jako nasz wyraz wdzięczności Panu Bogu za szczęśliwie przejechane kilometry.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 8. W ostatnim czasie odeszła do wieczności Śp. Zofia Portala.

Komentarze są wyłączone.