XV Niedziela zwykła – 11.07.2021

 1. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj – w II niedzielę miesiąca – na tacę, które przeznaczamy na bieżące inwestycje i prace w naszej parafii.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  Wt. – św. pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta.
  Śr. – św. Henryka.
  Czw. – św. Bonawenturę, biskupa i doktora Kościoła.
  Pt. – NMP z Góry Karmel, (Matkę Bożą Szkaplerzną).
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
 4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę Mszy św. o godz. 12.30, a w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 7.00 rano. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu jest czynna we wtorek i czwartek od godz. 16.30 do 17.30, oraz w sobotę od godz. 9.00 do 9.30.
 5. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas niedzielnych Mszy św.
 6. Z racji trwającego Roku Rodziny – w rodzinach naszej parafii trwa peregrynacja obrazu Matki i Królowej Przenajdroższej Krwi Chrystusa. Chętne rodziny, które pragną przyjąć obraz Matki Bożej w swoim domu, prosimy o zapisywanie się po Mszach św.
  w zakrystii. Niech ten czas nawiedzenia sprawi, aby rodziny naszej parafii stawały się Bogiem silne.
 7. Prosimy o przestrzeganie w kościele zasad bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią COVID 19.
 8. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 9. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Janina Zawisińska – Niewiadomska,
  śp. Jan Mader,
  śp. Małgorzata Kubiszyn.

Komentarze są wyłączone.