XIV Niedziela zwykła – 04.07.2021

 1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy Adoracją Najśw. Sakramentu.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Wt. – bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę.
  Czw. – św. Jana z Dukli, kapłana.
 3. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę Mszy św. o godz. 12.30, a w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 7.00 rano. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu jest czynna we wtorek i czwartek od godz. 16.30 do 17.30, oraz w sobotę od godz. 9.00 do 9.30.
 4. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas niedzielnych Mszy św.
 5. Z racji trwającego Roku Rodziny – od dziś w naszej parafii rozpoczyna się peregrynacja obrazu Matki i Królowej Przenajdroższej Krwi Chrystusa. Chętne rodziny, które pragną przyjąć obraz Matki Bożej w swoim domu, prosimy o zapisywanie się po Mszach św. w zakrystii. Niech ten czas nawiedzenia sprawi, aby rodziny naszej parafii stawały się Bogiem silne.
 6. Prosimy o przestrzeganie w kościele zasad bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią COVID 19.
 7. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 8. W tym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Tadeusz Strzelczyk.

Komentarze są wyłączone.