XIV Niedziela zwykła – 08.07.2018

 1. Przypominamy, że dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18.00, razem z nami będzie się modlić się grupa ewangelizacyjna „Claret Gospel” z Wybrzeża Kości Słoniowej, a po zakończonej Mszy św. zespół ubogaci wszystkich obecnych dodatkowym występem. Zapraszamy na to niezwykłe spotkanie.
 2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę Mszy św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie ma Mszy św. o godz. 7.00 rano. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna jest we wtorek i czwartek od godz. 16.30 do 17.30, a w sobotę od godz. 9.00 do 9.30.
 3. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas niedzielnych Mszy św.
 4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Śr. – Św. Benedykta, Patrona Europy.
  Czw. – Św. Brunona z Kwerfurtu.
  Pt – Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
 6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 7. Bóg Zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które z II niedzieli miesiąca przeznaczamy na bieżące sprawy gospodarcze naszej parafii.
 8. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Wanda Szpek,
  śp.Stanisław Rzeszowski,
  śp.Wiesław Kijek.

Komentarze są wyłączone.