XV Niedziela zwykła – 15.07.2018

 1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę Mszy św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie ma Mszy św. o godz. 7.00 rano. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna jest we wtorek i czwartek od godz. 16.30 do 17.30, a w sobotę od godz. 9.00 do 9.30.
 2. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas niedzielnych Mszy św.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel,
  Pt – Bł. Czesława, patrona miasta Wrocławia.
 4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do Św. Jana Pawła II.
 5. W imieniu głównego przewodnika Ks. Stanisława Orzechowskiego zachęcamy do udziału w 38 Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę. Pielgrzymka wyruszy z Katedry Wrocławskiej 2 sierpnia o godz. 6.00,
  a zakończy Mszą św. na Wałach Jasnogórskich 10 sierpnia o godz. 11.00. Szczegółowe informacje dostępne są w gablocie parafialnej.
  Zachęcamy również te osoby, które nie mogą z różnych powodów, wziąć fizycznie udziału w pielgrzymce, by duchowo włączyły się w pielgrzymowanie i zgłosiły się do zakrystii, celem zapisania się na listę duchowych uczestników.
 6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 7. W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Amalia Ryczko.

Komentarze są wyłączone.