XIII Niedziela zwykła – 01.07.2018

 1. Z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Wt. – św. Tomasza, Apostoła.
  Pt. – bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę.
 3. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano, zaś kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna we wtorek i czwartek od godz. 16.30 do 17.30, a w sobotę od godz. 9.00 do 9.30.
 4. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas niedzielnych Mszy św.
 5. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
 6. W tym tygodniu przypadają I – czwartek, I – piątek i I – sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 8.00 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00. Podczas spowiedzi popołudniowej będzie również trwała Adoracja Najśw. Sakramentu.
 7. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – szy czwartek m – ca na Adorację Najśw. Sakramentu od 8.00 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30, po Mszy św. spotkanie formacyjne.
 8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 9. Bardzo serdecznie zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będzie razem z nami modlić się grupa ewangelizacyjna „Claret Gospel” z Wybrzeża Kości Słoniowej, a po zakończonej Mszy św. zespół ubogaci wszystkich obecnych dodatkowym występem. Zapraszamy na to niezwykłe spotkanie.

Komentarze są wyłączone.