XIII Niedziela zwykła – 27.06.2021

 1. Zapraszamy na ostatnie już w tym roku nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a  w niedziele o godz. 17.30.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  Wt. – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  Sob. – św. Tomasza, Apostoła.
 3. W tym tygodniu przypadają I – czwartek, I – piątek i I – sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 8.00 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00. Podczas spowiedzi popołudniowej będzie również trwała Adoracja Najśw. Sakramentu.
 4. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – czwartek m – ca na Adorację Najśw. Sakramentu od 8.00 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie w salce.
 5. Informujemy, że wzorem lat ubiegłych, w okresie wakacyjnym – w lipcu i sierpniu – nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano.
 6. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas niedzielnych Mszy św.
 7. Prosimy o przestrzeganie w kościele zasad bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią COVID 19.
 8. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 9. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Józefa Kotarba,
  śp. Paweł Małek,
  śp. Tadeusz Rząca.

Komentarze są wyłączone.