XIII Niedziela zwykła – 30.06.2019

 1. Zapraszamy dzisiaj na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Śr. – św. Tomasza, Apostoła.
  Sob. – bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę.
 3. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
 4. W tym tygodniu przypadają I – czwartek, I – piątek i I – sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 8.00 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00. Podczas spowiedzi popołudniowej będzie również trwała Adoracja Najśw. Sakramentu.
 5. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – szy czwartek m – ca na Adorację Najśw. Sakramentu od 8.00 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30, po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce.
 6. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano, zaś kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna we wtorek i czwartek od godz. 16.30 do 17.30, a w sobotę od godz. 9.00 do 9.30.
 7. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas niedzielnych Mszy św.
 8. Parafialny Zespół Caritas zaprasza chętnych do dzielenia się żywnością. Trwałe produkty żywnościowe można przynosić w każdy wtorek i drugą sobotę miesiąca do salki parafialnej w godz. od 9.00 do 10.00. Zespół Caritas organizuje także zbiórkę plecaków dla bezdomnych. Plecaki można przynosić w tych samych terminach co żywność. Za wszelkie wsparcie bardzo serdecznie dziękujemy.
 9. Rodzina Radia Maryja zaprasza na Ogólnopolskie spotkanie rodzin na Jasne Górze, w niedzielę 14 lipca br. Wszelkie informacje i zapisy pod numerem telefonu: 603 634 488
 10. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 11. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Piotr Wojtanowicz,
  śp. Leokadia Gurgul,
  śp. Stanisław Kaluźniak,
  śp. Janusz Szypa.

Komentarze są wyłączone.