XIII Niedziela zwykła – 28.06.2020

 1. Zapraszamy na ostatnie już nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.30.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  Pt. – św. Tomasza, Apostoła.
 3. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza w środę na comiesięczną Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja.
 4. W tym tygodniu przypadają I – czwartek, I – piątek i I – sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 8.00 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00. Podczas spowiedzi popołudniowej będzie również trwała Adoracja Najśw. Sakramentu.
 5. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – czwartek m – ca na Adorację Najśw. Sakramentu od 8.00 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie w salce.
 6. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano, zaś kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna we wtorek i czwartek od godz. 16.30 do 17.30, a w sobotę od godz. 9.00 do 9.30.
 7. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas niedzielnych Mszy św.
 8. Informujemy, że bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w poniedziałek 28 września o godz. 18.00. Spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania będzie w pierwszą niedzielę września po Mszy św. wieczornej.
 9. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.

Komentarze są wyłączone.