XII Niedziela zwykła – 21.06.2020

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.30.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Śr. – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona naszej Archidiecezji.
    Pt. – św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana.
    Sob. – św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i Doktora Kościoła.
  3. Jutro – z racji 22 dnia miesiąca, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  4. Informujemy, że wzorem lat ubiegłych, w okresie wakacyjnym – w lipcu i sierpniu – nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano.
  5. Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu prowadzi rekrutację na studia na kierunkach teologia i pedagogika oraz studia podyplomowe dające uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela religii jako drugiego przedmiotu, do prowadzenia zajęć wychowania do życia w rodzinie, etyki oraz prowadzenia psychoterapii. Więcej informacji na stronie internetowej PWT – www.pwt.wroc.pl.
  6. ODK Piast organizuje zajęcia dla dzieci podczas dwóch pierwszych tygodni wakacji w terminie od 29 czerwca do 10 lipca br. Bliższe informacje dostępne są na plakacie w gablocie parafialnej i na stronie internetowej domu kultury.
  7. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
  8. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Kamila Dobosz,
    śp. Artur Warczak,