XIII Niedziela zwykła – 26.06.2022

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy do czwartku włącznie o godz. 17.30.
  2. Z racji zbliżającej się uroczystości Św. Piotra i Pawła, dzisiaj wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiary do puszek, tzw. „Świętopietrze”, które zostaną przeznaczone na posługę apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Wt. – Św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
    Śr. – Św. Apostołów Piotra i Pawła.
  4. W tym tygodniu przypada I. piątek i I. sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 8.30. Spowiedź w piątek od godz. 17.00 do 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę, jako I. niedzielę miesiąca, po Mszach Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy Św. o godz. 10.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy Św. o godz. 12.30, a w dni powszednie nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00 rano.
  7. Informujemy, że tegoroczna (42.) Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę pod hasłem „Chrystus naszym Pokojem” odbędzie się w dniach od 2 do 10 sierpnia. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
  9. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    Śp. Zdzisław Kacała,
    Śp. Czesław Południak.