XIV Niedziela zwykła – 03.07.2022

1. Z racji I. niedzieli miesiąca, Mszę Św. kończymy dzisiaj Adoracją Najświętszego Sakramentu.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Śr. – Bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę.
    Pt – Św. Jana z Dukli, kapłana.
  3. W środę Rodzina Radia Maryja zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się Mszą Św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, kapłanów i Rodziny Radia Maryja.
  4. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza w I. czwartek miesiąca na Adorację Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 8.30 oraz na Mszę Św. o godz. 8.30., a następnie na spotkanie formacyjne w salce.
  5. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę Mszy Św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie ma Mszy Św. o godz. 7.00 rano.
  6. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie okazja do spowiedzi podczas niedzielnych Mszy Św.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
  8. W tym tygodniu odeszła do wieczności: Śp. Otylia Polniak.