XII Niedziela zwykła – 24.06.2018

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz.17.30.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Wt. – św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana,
  Śr. – św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i Doktora Kościoła,
  Czw. – św. Ireneusza, biskupa i męczennika,
  Pt. – św. Apostołów Piotra i Pawła,
 3. W przyszłą niedzielę jako I – niedzielę miesiąca po Mszach św. Adoracja Najśw. Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 4. Kuria Metropolitalna we Wrocławiu informuje, że trwają zapisy do Katolickiej Szkoły Podstawowej, do III klasy Gimnazjum oraz do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego mieszczących się przy ul. Paulińskiej 14. Więcej informacji na plakatach w gablotce.
 5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 6. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano. Przypominamy również, że 8 lipca podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlić się z nami będą goście z Wybrzeża Kości Słoniowej, z grupą ewangelizacyjną „Claret Gospel”. Już dzisiaj zapraszamy na to niezwykłe spotkanie.
 7. W tym tygodniu do wieczności odeszły:
  śp. Maria Szewczyk,
  śp. Władysława Hutyra.

Komentarze są wyłączone.