XII Niedziela Zwykła – 25.06.2023

 1. Jeszcze do najbliższego piątku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Śr. – Św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  Czw. – Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
 3. W tym tygodniu przypada I. sobota miesiąca. W ten dzień Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 8.30.
 4. W przyszłą niedzielę, jako I. niedzielę miesiąca, po Mszach Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy Św. o godz. 10.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 5. W przyszłą niedzielę wychodząc z kościoła będziemy mogli złożyć ofiary do puszek na „Świętopietrze”, które zostaną przeznaczone na posługę apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
 6. Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu nie będzie w niedzielę Mszy Św. o godz. 12.30, a w dni powszednie nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze Św. bez zmian.
 7. W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w dni powszednie pół godziny przed Mszą Św., gdyż ze względów organizacyjnych nie zawsze będzie okazja do spowiedzi podczas niedzielnych Mszy Św.
 8. W lipcu i sierpniu kapłani nie będą odwiedzać chorych w domach z comiesięczną posługą sakramentalną. Jeśli jednak zaistnieje pilna potrzeba jak pogorszenie stanu zdrowia chorego, to prosimy o kontakt z nami.
 9. Od najbliższej środy, w okresie wakacyjnym nie będzie spotkań Kręgu Biblijnego.
 10. Już dziś informujemy, że tegoroczna (43.) Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę, pod hasłem „Piękna Oblubienica” odbędzie się w dniach od 3 do 10 sierpnia. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
 11. Ministranci, wraz ze swoim opiekunem – Ks. Adamem, składają wszystkim Parafianom serdeczne podziękowania za życzliwość i materialne wsparcie okazywane poprzez zakup świątecznych stroików, palm wielkanocnych i domowych ciast. Dzięki pozyskanym środkom, Liturgiczna Służba Ołtarza mogła wyjechać na wspólny wakacyjny wypoczynek nad morze.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 13. W ostatnim czasie odeszła do wieczności Śp. Wanda Markiewicz.

Komentarze są wyłączone.