XI Niedziela Zwykła – 18.06.2023

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Śr. – Św. Alojzego Gonzagę, zakonnika.
  Sb. – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela, Głównego Patrona Archidiecezji Wrocławskiej.
 3. W czwartek na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami, aby podziękować Panu Bogu za zakończony kolejny rok nauki.
 4. Również w czwartek, po wieczornej Mszy Św., zapraszamy na nabożeństwo do Św. Jana Pawła II. Przed Mszą Św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem Świętego Papieża.
 5. W piątek przypada Dzień Ojca. W tym dniu w modlitwie pamiętajmy o naszych ojcach, prosząc Boga, aby żyjącym błogosławił, a zmarłych przyjął do społeczności świętych.
 6. W środę 21 czerwca po Mszy Św. wieczornej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób, które zgłosiły się na pielgrzymkę do Lourdes w dniach od 5 do 15 lipca br. W tym dniu po Mszy Św. wieczornej nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.
 7. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym, czyli w lipcu i w sierpniu, nie będzie w niedzielę Mszy Św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze Św. bez zmian.
 8. W tylnej części kościoła wyłożone są foldery z biografiami Bł. Sióstr Elżbietanek – Męczenniczek, o których prelekcję wygłosił w ubiegłą środę Ks. Stanisław w ramach spotkań: „Pilczycki Skarbiec Historii”.
 9. W dniach od 1 do 10 sierpnia Ks. Adam organizuje wyjazd nad morze dla seniorów. Koszt: 1.800 zł. Zainteresowanych zapraszamy po Mszy Św. do zakrystii.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 11. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
  Śp. Krystyna Opatowicz-Koczorowska,
  Śp. Piotr Radwanski.

Komentarze są wyłączone.