X Niedziela zwykła – 06.06.2021

 1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy dziś od godz. 13.15 do 17.30 na Adorację Najśw. Sakramentu, o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe i procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Natomiast od jutra, nabożeństwa czerwcowe i procesje odprawiać będziemy po Mszy św. wieczornej. W czwartek na zakończenie oktawy pobłogosławimy wianki. Zapraszamy do licznego udziału w liturgii tych dni, co będzie wyrazem naszej żywej wiary w obecność Chrystusa pośród nas pod postacią chleba.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Wt. – św. Jadwigę, Królową.
  Pt. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  Sob. – Niepokalane Serce NMP.
 3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
 4. Prosimy o przestrzeganie w kościele zasad bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią COVID 19.
 5. 5. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 6. W tym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Marek Kozak.

Komentarze są wyłączone.