XI Niedziela zwykła – 13.06.2021

 1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie.
 2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które odprawiamy w naszej parafii w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.30.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  Czw. – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
 4. W sobotę, z racji 19 dnia miesiąca i trwającego Roku św. Józefa, po każdej Mszy św. odmówimy modlitwę do św. Józefa, prosząc aby nas wspomagał, uczył i orędował za nami u Boga. Tego dnia możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Przypominamy także, że trwa Rok Rodziny, za wszystkie więc rodziny naszej parafii modlimy się szczególnie w każdą środę podczas nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W dniach od 18 do 20 czerwca (od piątku do niedzieli) odbędzie się we Wrocławiu IV Weekend Ewangelizacyjny pod hasłem „Ochrzczeni Ogniem”, podczas którego uczestnicy będą modlić się za miasto Wrocław, adorować Najśw. Sakrament i ewangelizować wrocławian. Szczegółowy plan i wszelkie informacje na ten temat dostępne są na plakacie w gablocie parafialnej oraz na ulotkach w tylnej części kościoła.
 6. Informujemy, że podczas ostatniej Konferencji Episkopatu Polski, biskupi podjęli jednogłośną decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej oraz w święta nakazane. Dyspensy zostają zniesione z dniem 20 czerwca br.
 7. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca, przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać.
 8. Prosimy o przestrzeganie w kościele zasad bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią COVID 19.
 9. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 10. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Adrian Pukas,
  śp. Anna Mądrecka,
  śp. Anna Białonoga.

Komentarze są wyłączone.