VII Niedziela Wielkanocna – 24.05.2020

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30, podczas tych nabożeństw odprawiamy także Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  2. Przypominamy, że w naszym kościele może uczestniczyć w Mszach św. nadal ograniczona ilość osób. Dlatego prosimy, by do kościoła wchodzić głównym wejściem, a osoby pozostające na zewnątrz kościoła prosimy, by zachowały 2 – metrową odległość między sobą. Pozostających w domach zapraszamy do uczestnictwa we Mszach św. i nabożeństwach za pośrednictwem transmisji internetowej na naszej stronie parafialnej oraz za pośrednictwem telewizji kablowej „TELKA”.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Pt. – Św. Urszulę Ledóchowską, dziewicę.
    Sob. – Św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika.
  4. We wtorek obchodzić będziemy Dzień Matki. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych mamach, aby żyjącym Pan Bóg błogosławił, a zmarłe mamy, by przyjął do społeczności świętych.
  5. W przyszłą niedzielę – 31 maja, przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  6. Składamy serdeczne podziękowanie za składanie ofiar czy to indywidualnie czy to przelewem na konto parafialne, przeznaczone na utrzymanie i funkcjonowanie naszej parafii. Bóg Zapłać !
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Andrzej Kapałczyński,
    śp. Wiesława Bilacz,