VI Niedziela Wielkanocna – 17.05.2020

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  2. Przypominamy, że w naszym kościele może uczestniczyć w Mszach św. nadal ograniczona ilość osób. Dlatego prosimy, by do kościoła wchodzić głównym wejściem, a osoby pozostające na zewnątrz kościoła prosimy, by zachowały 2 – metrową odległość między sobą. Pozostających w domach zapraszamy do uczestnictwa we Mszach św. i nabożeństwach za pośrednictwem transmisji internetowej na naszej stronie parafialnej oraz za pośrednictwem telewizji kablowej „TELKA”.
  3. W poniedziałek przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji po wieczornej Mszy św. zapraszamy na program słowno – muzyczny o Ojcu Świętym.
  4. Od poniedziałku do środy przypadają dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo dla pracy ludzkiej. W tych intencjach będziemy się modlić podczas nabożeństw majowych, prosząc Pana Boga o dobrą pogodę i szczęśliwe zbiory w tym roku.
  5. W piątek 22 maja, rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy odprawiać w łączności z nabożeństwami majowymi.
  6. W piątek także po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie za składanie ofiar czy to indywidualnie czy to przelewem na konto parafialne, przeznaczone na utrzymanie i funkcjonowanie naszej parafii. Bóg Zapłać!
  9. W tym tygodniu do wieczności odeszły: śp. Ewa Wesołowska, śp. Maria Kot.

Komentarze są wyłączone.