Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 31.05.2020

 1. Bardzo się cieszymy i Panu Bogu dziękujemy, że od dzisiaj zostały zniesione wszelkie limity dla uczestniczących we Mszach św. i nabożeństwach. Zapraszamy więc wszystkich do wspólnej modlitwy w naszym kościele. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznych odległości między nami i o konieczności zakładania maseczek.
 2. Zapraszamy dzisiaj na ostatnie w tym roku nabożeństwo majowe, które odprawimy o godz. 17.30, natomiast od jutra rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiać będziemy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o 17.30.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – NMP Matkę Kościoła.
  Śr. – św. męczenników: Karola Lwangę i jego Towarzyszy.
  Czw. – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  Pt. – św. Bonifacego, biskupa i męczennika.
 4. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza w środę na comiesięczną Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja.
 5. W tym tygodniu przypada I – piątek i I – sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00. Kapłani dopiero od września będą odwiedzać chorych w domach z posługą sakramentalną, jeśli natomiast zachodzi taka potrzeba w wyniku zagrożenia czyjegoś życia to prosimy zawsze o kontakt.
 6. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza w czwartek, na Adorację Najśw. Sakramentu o godz. 7.30 oraz na Mszę św. o godz. 8.30.
 7. Składamy serdeczne podziękowanie za składanie ofiar czy to indywidualnie czy to przelewem na konto parafialne, przeznaczone na utrzymanie i funkcjonowanie naszej parafii. Bóg Zapłać!
 8. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Henryk Lasota,
  śp. Romuald Kałużny,
  śp. Jadwiga Zieniewicz.

Komentarze są wyłączone.