VII Niedziela Wielkanocna – 16.05.2020

  1. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. zapraszamy do wspólnej modlitwy w duchu TAIZE.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30, podczas tych nabożeństw odprawiamy także Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. W poniedziałek spotkanie kandydatów do bierzmowania w kościele o godz. 18.30.
  4. We wtorek o godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie dla dzieci przed I Rocznicą Komunii Świętej.
  5. W środę, z racji 19 dnia miesiąca i trwającego Roku św. Józefa, po każdej Mszy św. odmówimy modlitwę do św. Józefa, prosząc aby nas wspomagał, uczył i orędował za nami u Boga. Tego dnia możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Przypominamy także, że trwa Rok Rodziny, za wszystkie więc rodziny naszej parafii modlimy się w każdą środę podczas nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W sobotę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem świętego papieża.
  7. W przyszłą niedzielę – 23 maja, przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 10.00 i 11.15 dzieci klas III naszej parafii przystąpią do I Komunii św., a podczas Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się rocznica I Komunii św. Osoby nie związane bezpośrednio z tymi uroczystościami prosimy o wybranie za tydzień innej godziny Mszy św. równocześnie informujemy, że w przyszłą niedzielę odprawiona będzie dodatkowa Msza św. o godz. 16.30.
  8. Prosimy o przestrzeganie w kościele zasad bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią COVID 19.
  9. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
  10. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Walentyna Kowalska.

Komentarze są wyłączone.