VI Niedziela Wielkanocna – 09.05.2021

1. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca, przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  3. Od poniedziałku do środy przypadają dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo dla pracy ludzkiej. W tych intencjach będziemy się modlić podczas nabożeństw majowych, prosząc Pana Boga o dobrą pogodę i szczęśliwe zbiory w tym roku.
  4. W czwartek 13 maja po Mszy św. wieczornej rozpoczynamy tegoroczne nabożeństwa fatimskie. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  5. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy odprawiać w łączności z nabożeństwami majowymi.
  6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. Prosimy o przestrzeganie w kościele zasad bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią COVID 19.
  8. 8. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
  9. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Maria Kalinowska.