VI Niedziela Zwykła – 12.02.2023

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca przeznaczamy na bieżące wydatki w naszej parafii, szczególnie na opłacenie rachunków za energię elektryczną i gaz.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Wt. – Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  3. W tych dniach wspierajmy modlitwą wszystkie ofiary, które ostatnio ucierpiały wskutek trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Odpowiadając na prośbę Księdza Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego, w przyszłą niedzielę wychodząc z kościoła będziemy mogli po Mszy Św. złożyć ofiarę do puszek, aby za pośrednictwem Caritas Polska pomóc materialnie osobom poszkodowanym.
  4. W tym tygodniu nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.
  5. W dniu 14 marca rozpoczyna się kolejna edycja kursu przygotowującego osoby dorosłe do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Szczegóły na ten temat znajdują się na stronie internetowej Archidiecezji Wrocławskiej (www.archidiecezja.wroc.pl).
  6. Przypominamy, że w dniach od 5 do 15 lipca tego roku organizujemy pielgrzymkę autokarową do Francji. Głównym miejscem pielgrzymowania będzie Sanktuarium w Lourdes, ale odwiedzimy również inne miejsca, łącznie z Paryżem. Program pielgrzymki jest dostępny w zakrystii po Mszy Św. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
  7. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.

Komentarze są wyłączone.