VI Niedziela zwykła – 12.02.2017

 1. Bóg Zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które są przeznaczone na bieżące potrzeby w naszej parafii – tym razem na ogrzewanie kościoła i domu katechetycznego.
 2. We wtorek w liturgii wspominać będziemy świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
 3. W związku z przypadającą w tym roku 100 rocznicą objawień Matki Bożej w Fatimie, 13 lutego br. rozpocznie się Archidiecezjalna Nowenna Fatimska. W łączności duchowej z Fatimą i cała naszą archidiecezją, również nasza parafia włącza się do tej wspólnej modlitwy. Zapraszamy zatem w poniedziałek 13 lutego, na Nabożeństwo Fatimskie, które będzie miało miejsce po Mszy św. o godz. 18.00.
 4. Zachęcamy młodzież gimnazjalną męską do wzięcia udziału w rekolekcjach w Seminarium Duchownym w Henrykowie, które odbędą się 24 – 26 lutego 2017 r. Rekolekcje będą przebiegać pod hasłem: POZBĄDŹ SIĘ KANAPY… ZAMIEŃ KANAPĘ NA PARĘ BUTÓW… I PRZEŻYJ MĘSKĄ PRZYGODĘ W TAJEMNICZYM KLASZTORZE KSIĘGI HENRYKOWSKIEJ ! Wszystkim chętnym parafia opłaci pobyt na rekolekcjach. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej i u ks. Proboszcza.
 5. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Jolanta Marko,
  śp. Andrzej Ostaszkiewicz,
  śp. Jacek Gruszczyński,
  śp. Stanisława Strzelczyk,
  śp. Jan Szczepaniak.

Komentarze są wyłączone.