V Niedziela zwykła – 05.02.2017

 1. Dzisiaj Mszę św. kończymy Adoracją Najśw. Sakramentu.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  Pon. – Świętych Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy,
  Pt – Świętej Scholastyki, dziewicy,
  Sob. – NMP z Lourds.
 3. Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych w poniedziałek 6 lutego o godz. 18.30 w kościele.
 4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 18.30 w salce parafialnej.
 5. W sobotę, we wspomnienie NMP z Lourdes, przeżywać będziemy po raz kolejny Światowy Dzień Chorego. W związku z tym, podczas Mszy św. o godz. 8.30, za wstawiennictwem Matki Bożej, będziemy polecać Panu Bogu wszystkich chorych, cierpiących i udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych. Od godz. 8.00, będzie dla tych osób okazja do spowiedzi św. Bardzo więc prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła osobom schorowanym i w podeszłym wieku, by mogli w tej wspólnej modlitwie uczestniczyć, a po Mszy św. będzie możliwość spotkania się w salce parafialnej przy kawie, herbacie i ciastku. Parafialnemu Zespołowi Caritas już dziś dziękujemy za przygotowanie tego spotkania.
 6. Zapraszamy chłopców, którzy chcą zostać ministrantami o zgłaszanie się
  po Mszy św. u ks. Marcina. Zapraszamy do tej wspólnoty również ojców, studentów i tych, którzy kiedyś służyli przy ołtarzu.
 7. W tym tygodniu odeszła do wieczności:
  śp. Jolanta Jabłońska.

Komentarze są wyłączone.