VII Niedziela zwykła – 19.02.2017

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  Wt – św. Piotra Damiana, biskupa i Doktora Kościoła,
  Śr – Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła,
  Czw – św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
 2. Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w kościele. Bardzo prosimy o obecność.
 3. Zapraszamy i zachęcamy do obejrzenia filmu pt. „Zerwany kłos”, pokazujący historię bł. Karoliny Kózkównej, zamordowanej przez sowieckiego żołnierza. Proponujmy także możliwość wspólnego wyjścia do kina w poniedziałek na godz. 18.15, gdyż bilety zbiorowe są tańsze od indywidualnych. Chętnych prosimy o zgłaszanie się dzisiaj po Mszy św. w zakrystii.
 4. Zapraszamy także do obejrzenia spektaklu teatralnego – komedii Włodzimierza Perzyńskiego pt. „Polityka”, w reżyserii O. Dariusza Drążka, Redemptorysty. Spektakl będzie można obejrzeć w sobotę 4 marca o godz. 16.00 w sali teatralnej przy parafii św. Franciszka z Asyżu przy ul. Borowskiej 174. Wstęp wolny.
 5. W tym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Anna Pająk.

Komentarze są wyłączone.