V Niedziela Wielkanocna – 02.05.2021

1. Z racji I niedzieli miesiąca Mszę św. zakończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywamy:
    Pon. – Uroczystość NMP Królowej Polski.
    Wt. – św. Floriana, męczennika.
    Czw. – św. Apostołów: Filipa i Jakuba.
    Sob. – św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. W poniedziałek w Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. będą odprawione według porządku niedzielnego.
  5. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza w środę na comiesięczną Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja.
  6. W tym tygodniu przypada I – czwartek i I – piątek miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00.
  7. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – czwartek miesiąca na Adorację Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30, natomiast na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami.
  8. Caritas Archidiecezji Wrocławskiej zaprasza seniorów naszej parafii na 9 – dniowe wczasy w Łebie nad morzem w dwóch terminach od 15 do 25 czerwca oraz od 24 sierpnia do 3 września. Więcej informacji w gablocie parafialnej oraz podczas dyżuru Parafialnego Zespołu Caritas w salce parafialnej we wtorki w godz. 9.00 – 10.00.
  9. Od wtorku planujemy rozpoczęcie prac renowacyjnych elewacji nad głównym wejściem do kościoła i od strony starego kościółka. W związku z tym, w czasie prowadzonych prac, do kościoła będziemy mogli wchodzić tylko bocznymi wejściami tak od ul. Pilczyckiej jak i od strony plebanii.
  10. Prosimy o przestrzeganie w kościele zasad bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią COVID 19.
  11. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.