V Niedziela Zwykła – 04.02.2024

1. Dzisiaj z racji I. niedzieli miesiąca, Mszę Św. zakończymy Adoracją Najświętszego Sakramentu.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    Pon. – Św. Agatę, dziewicę i męczennicę.
    Wt. – Świętych męczenników Pawła Mikę i Towarzyszy.
    Sob. – Św. Scholastykę, dziewicę.
  3. W poniedziałek podczas Mszy Św. pobłogosławimy chleb i wodę ku czci Świętej Agaty.
  4. W środę Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
  5. Ponieważ w niedzielę 11 lutego przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, dlatego już dziś informujemy, że w naszej parafii Światowy Dzień Chorego będziemy przeżywać w poniedziałek 12 lutego. W tym dniu podczas Mszy Św. o godz. 8.30 chętnym udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych.
  6. W dniu 12 marca rozpocznie się kolejna edycja kursu przygotowującego osoby dorosłe do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Szczegóły na ten temat są na stronie internetowej Archidiecezji Wrocławskiej (www.archidiecezja.wroc.pl).
  7. Pragnę serdecznie podziękować ojcom ministrantów, którzy w miniony piątek po wieczornej Mszy Św. pomogli w demontażu szopki bożonarodzeniowej i choinek w naszym kościele.
  8. Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego które odbywają się w środy
    po Mszy Św. wieczornej w salce katechetycznej.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
  10. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
    Śp. Krzysztof Prysiażniuk,
    Śp. Franciszka Dylewska,