IV Niedziela Zwykła – 28.01.2024

 1. Dzisiaj wychodząc z kościoła, ofiarami składanymi do puszek, możemy wesprzeć materialnie klasztory sióstr klauzurowych z terenu Archidiecezji Wrocławskiej. Za ofiary składane na ten cel składamy serdecznie Bóg zapłać!
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  Śr. – Św. Jana Bosko, prezbitera.
 3. W piątek 2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego czyli w Święto Matki Bożej Gromnicznej, Msze Św. będą odprawione o godz. 7.00; 8.30 i 18.00. Podczas Mszy Św. pobłogosławimy świece – gromnice. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, dlatego pamiętajmy w naszych modlitwach o osobach realizujących swoje powołanie w klasztorach i prośmy o nowe powołania do tego stanu, szczególnie z naszej parafii.
 4. W tym tygodniu przypada I. czwartek i I. piątek i I. sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 8.30. W piątek okazja do Spowiedzi Św. od godz. 7.30 do 8.30 i od godz. 17.00 do 18.00.
 5. W czwartek Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na poranną Adorację Najświętszego Sakramentu, następnie o godz. 8.30 na Mszę Św. Po Mszy Św. spotkanie w salce. Natomiast na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy członków Liturgicznej Służby Ołtarza wraz z ich rodzicami. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
 6. W I. sobotę miesiąca w godzinach przedpołudniowych kapłani odwiedzą z posługą sakramentalną chorych w domach.
 7. Chętnych zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego, które odbywają się w środy po Mszy Św. wieczornej w salce katechetycznej.
 8. Przypominamy, że w dniach od 2 do 4 lutego w Bardzie odbędą się rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka. Więcej informacji na stronie internetowej Diecezji Świdnickiej (www.diecezja-swidnica.pl) oraz pod numerem telefonu: 513-928-321.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 10. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
  Śp. Zbigniew Rzegocki,
  Śp. Halina Szymańska,
  Śp. Ryszard Płókarz,
  Śp. Anna Matusiak.

Komentarze są wyłączone.