V Niedziela Wielkanocna – 19.05.2019

1. Dzisiaj dzieci klas III naszej parafii przystępują do I Komunii św. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, aby przez całe życie z wiarą i odwagą postępowały za Jezusem Chrystusem.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  3. W środę – z racji 22 dnia miesiąca, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  4. W piątek o godz. 18.45 w kościele odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę, 26 maja przypada Dzień Matki. W tym dniu pamiętajmy o naszych mamach, prośmy aby żyjącym mamom Pan Bóg błogosławił, a zmarłe mamy przyjął do społeczności świętych. Za tydzień także, podczas Mszy św. o godz.11.15 przeżywać będziemy Uroczystość Rocznicy I Komunii Św. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców będzie w piątek o godz. 17.00.
  6. W dniach 9– 23.02. 2020r. planujemy pielgrzymkę do Guadalupe w Meksyku. Bliższe informacje u ks. proboszcza.
  7. Rada osiedla Pilczyce, Kozanów i Popowice zapraszają dzisiaj od godz. 15.00 – 18.00 na piknik przy skwerze między ulicą Koszykarską a Górniczą, przed ODK „Piast”.
  8. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
  9. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Cecylia Łuźniak,
    śp. Bogumił Czarnecki,