IV Niedziela Wielkanocna – 12.05.2019

1. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach i prośmy Jezusa Dobrego Pasterza, aby powołał nowych robotników do pracy w swojej winnicy.
  2. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj – w II niedzielę miesiąca – na tacę, które przeznaczamy na bieżące inwestycje i prace w naszej parafii.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Wt. – św. Macieja, Apostoła.
    Czw. – św. Andrzeja Bobolę, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski.
  5. Jutro po Mszy św. wieczornej rozpoczynamy tegoroczne nabożeństwa fatimskie. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  6. We wtorek o godz. 18.45 w kościele próba dla dzieci przygotowujących się do rocznicy I Komunii świętej.
  7. W piątek o godz. 18.45 w kościele odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  8. W przyszłą niedzielę – 19 maja o godz. 10.00, dzieci klas III naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Spowiedź św. dla dzieci w sobotę o godz. 10.00. Rodziców zapraszamy do spowiedzi w piątek od godz. 17.00 – 18.00.
  9. Informujemy, że rocznica I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 26 maja podczas Mszy św. o godz.11.15.
  10. Wspólnota Krwi Chrystusa, organizuje 19 maja b.r. wyjazd do sanktuarium Krwi Chrystusa oraz na Jasną Górę do Częstochowy, na odpust Matki i Królowej Przenajdroższej Krwi. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.
  11. W dniach 9– 23.02. 2020r. planujemy pielgrzymkę do Guadalupe w Meksyku. Bliższe informacje u ks. proboszcza.
  12. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.