V Niedziela Wielkanocna – 14.05.2017

 1. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. próba kandydatów do bierzmowania w kościele. Bardzo dziękujemy również za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak zawsze w drugą niedzielę miesiąca przeznaczamy na bieżące inwestycje w naszej parafii.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o 17.30.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Wt – św. Andrzeja Bobolę, kapłana i męczennika, Patrona Polski.
  Czw – św. Jana I, papieża i męczennika.
 4. We wtorek podczas Mszy św. o godz. 16.00, młodzież naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania, którego udzieli J.E. Ks. Biskup Jacek Kiciński. Otoczmy kandydatów do bierzmowania naszą modlitwą. Spowiedź święta dla kandydatów ich rodziców, świadków oraz wszystkich związanych z tą uroczystością będzie w poniedziałek o godz. 17.00.
 5. Próby dla dzieci, przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek i czwartek o godz. 18.30, a Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych w piątek o godz. 18.00.
 6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00 będzie miała miejsce Uroczystość I Komunii św. Spowiedź św. dla dzieci i ich rodziców w sobotę o godz. 9.30.
 7. Rocznica I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 28 maja podczas mszy św. o godz.11.15. Spotkanie dla dzieci i rodziców 23 maja o godz. 18.30 w kościele.
 8. 11 czerwca br. na Jasnej Górze, będzie miała miejsce pielgrzymka dzieci z całej Polski. Zachęcamy dzieci i ich rodziców, by wzięli udział w tym spotkaniu. Jest możliwy wspólny wyjazd autokarem. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem 603-634-488.
 9. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Wadowic, Krakowa, Zakopanego i okolic od 22.06-24.06 2017r. Koszt pielgrzymki z przejazdem noclegiem i wyżywieniem 300.00, zł. Ze względu na rezerwację biletów do Muzeum Jana Pawła II w Wadowicach, w tym tygodniu zamykamy już zapisy, dlatego chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii do środy włącznie.
 10. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Bernard Węgrzyn,
  śp. Grażyna Szponarska – Kusza,
  śp. Danuta Ciechanowska.

Komentarze są wyłączone.