IV Niedziela Wielkanocna – 07.05.2017

  1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, Mszę św. kończymy Adoracją Najśw. Sakramentu.
  2. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach i prośmy Jezusa Dobrego Pasterza, aby powołał nowych robotników do pracy w swojej winnicy.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o 17.30.
  4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    Pon – św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
    Sob – NMP Fatimską.
  5. We wtorek o 18.30 w kościele, próba dla kandydatów do bierzmowania. Bardzo prosimy wszystkich kandydatów o obecność.Po Mszy św. wieczornej odbędzie się także kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego w salce.
  6. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30, ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
  7. W czwartek o godz. 18.30 w kościele, kolejna próba przed I Komunią św.
  8. W sobotę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie.
  9. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Janina Figas,
    śp. Tadeusz Kuźmicz.

Komentarze są wyłączone.