VI Niedziela Wielkanocna – 21.05.2017

 1. Dzisiaj dzieci klas III naszej parafii przystępują do I Komunii św. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, aby przez całe życie z wiarą i odwagą postępowały za Jezusem Chrystusem.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, które odprawiamy codziennie o 17.30.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Śr. – NMP Wspomożenia Wiernych.
  Pt – Świętego Filipa Nereusza, kapłana.
 4. Od poniedziałku do środy przypadają Dni Modlitw o urodzaje i o błogosławieństwo dla pracy ludzkiej. W tej intencji będziemy się modlić podczas nabożeństw majowych.
 5. Jutro po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 6. W piątek 26 maja przypada Dzień Matki. W tym dniu pamiętajmy o naszych mamach, prośmy aby żyjącym mamom Pan Bóg błogosławił, a zmarłe mamy aby przyjął do społeczności świętych. W piątek rozpoczniemy także Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 7. W przyszłą niedzielę 28 maja podczas Mszy św. o godz.11.15 Uroczystość Rocznicy I Komunii Św. Spotkania dla dzieci i rodziców we wtorek i czwartek o godz. 18.30 w kościele, a spowiedź w piątek o godz. 17.00.
 8. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie wszystkich rodziców naszych ministrantów. Bardzo prosimy o obecność.
 9. 11 czerwca br. na Jasnej Górze, będzie miała miejsce pielgrzymka dzieci z całej Polski. Zachęcamy dzieci i ich rodziców, by wzięli udział w tym spotkaniu. Jest możliwy wspólny wyjazd autokarem. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem 603-634-488.
 10. W tym tygodniu do wieczności odszedł:
  śp. Andrzej Chabelski.

Komentarze są wyłączone.