Pielgrzymka do Medjugorje, Czarnogóry, Albanii 12 – 18.09.2015

Medjugorje - Madonna i SanktuariumMamy przyjemność zaprosić naszych parafian oraz wszystkich chętnych na pielgrzymkę autokarową do Medjugorje, Czarnogóry oraz Albanii, która odbędzie się w dniach 12 – 18 września 2015. Pielgrzymka zorganizowana jest bez nocnych przejazdów, co pozwoli na podziwianie pięknych widoków.

Trasa pielgrzymki przedstawia się następująco:
Kahlenberg (Wiedeń) – Medjugorje – Boka Kotorska – Kotor – Budva – Sveti Stefan – Ulcinj – Szkodra – Kruja – Tirana – Żabljak– Crno Jezero – Most na Tarze – monastyr Morača

Cena pielgrzymki wynosi 1 590 zł i zawiera:

• przejazd komfortowym autobusem na całej trasie (autobus wyposażony jest w klimatyzację, WC, barek – napoje za złotówki),
  • 6 noclegów w hotelach lub pensjonatach – pokoje 2/3-osobowe z łazienkami,
  • 6 śniadań i 6 obiadokolacji,
  • opiekę licencjonowanego pilota,
  • ubezpieczenie NNW i KL w firmie Signal Iduna.

Cena nie zawiera:

• ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (440 zł),
  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
  • opłat miejscowych i klimatycznych,
  • przewodników lokalnych,
  • słuchawek systemu tour audio guide (koszt 50),
  • napojów do obiadokolacji.

Więcej informacji i zapisy u ks. Adama, a szczegółowy harmonogram pielgrzymki znaleźć można w zaproszeniu – zobacz więcej.