VI Niedziela Wielkanocna – 10.05.2015

 1. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, dzisiaj wychodząc z kościoła, możemy swoimi ofiarami wesprzeć poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o 17.30.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  Śr – M.B. Fatimskiej.
  Czw – Św. Macieja Apostoła.
  Sob – Św. Andrzeja Boboli.
 4. W środę po Mszy św. wieczornej zostanie odprawione Nabożeństwo Fatimskie, na które serdecznie zapraszamy.
 5. Zmarł J.E. Ks. Bp Józef Pazdur, biskup pomocniczy Archidiecezji Wrocławskiej. Dzisiaj w kościele NMP. na Piasku o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. a po Mszy św. eksporta ciała Ks. Biskupa do Katedry Wrocławskiej, gdzie będzie trwało modlitewne czuwanie do godz. 22.00. Jutro o godz. 11.00 w Katedrze Wrocławskiej Msza św. pogrzebowa, a następnie złożenie ciała do grobowca biskupów wrocławskich przy ul. Bujwida.
 6. Uroczystość Rocznicy I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę, 17 maja o godz. 11.15. Ostatnia próba dla dzieci w piątek 15 maja o godz. 18.30, natomiast spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę o 17.00.
 7. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony młodzieży naszej parafii 19 maja podczas mszy św. o godz. 18.00. Młodzież przygotowującą się zapraszamy na próbę dziś po mszy wieczornej. Spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowania w sobotę o 17.00.
 8. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 18.30. Fragment: Mk 16, 15-20.
 9. Organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie, Czarnogóry i Albanii. Termin pielgrzymki 12-18 września br. Koszt 1590 zł – szczegółowe informacje na plakacie w gablocie, na stronie internetowej i u ks. Adama.
 10. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Ryszard Kiełkowski,
  śp. Zdzisława Misztowt,
  śp. Janina Deryk.

Komentarze są wyłączone.