V Niedziela Wielkanocna – 03.05.2015

 1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca Adoracja Najśw. Sakramentu.
 2. Nabożeństwa majowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  Śr – Św. Apostołów Filipa i Jakuba.
  Pt – Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika.
 4. Rodzina Radia Maryja zaprasza na spotkanie, które rozpocznie się w środę 6 maja Mszą św. o godz. 8.30, a po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
 5. Pierwsza próba przed Uroczystością Rocznicy I Komunii św. odbędzie się w piątek 8 maja o godz. 18.30.
 6. Zapraszamy na dwudniową pielgrzymkę do Krakowa i Wadowic. W programie zwiedzanie Krakowa, Msza odpustowa u Św. Rity na Skałce- patronki spraw trudnych i beznadziejnych, Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, muzeum Jana Pawła II. Koszt z noclegiem i posiłkiem 200zł. Wyjazd 22.maja (piątek) godz. 7.30 spod kościoła. Zapisy u ks. Adama.
 7. Informujemy, że Kongregacja Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów na prośbę Episkopatu Polski zezwoliła aby w Litanii Loretańskiej po wezwaniu: „Matko Łaski Bożej”, mogło być dodane wezwanie: „Matko Miłosierdzia”.
 8. W odpowiedzi na apel Papieża Franciszka o braterską solidarność z ofiarami trzęsienia ziemi w Nepalu i w krajach sąsiednich informujemy, że w przyszłą niedzielę we wszystkich kościołach w Polsce odbędzie się zbiórka do puszek po każdej mszy św. na rzecz poszkodowanych.
 9. W tym tygodniu odeszły do wieczności:
  śp. Stefania Kowalska,
  śp. Elżbieta Nagłowska,
  śp. Jadwiga Ogórowska.

Komentarze są wyłączone.