Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a po niej na wykład pana dra Krzysztofa Falkiewicza. Temat wykładu to: „Zapobieganie chorobom nerek ze szczególnym uwzględnieniem badania i leczenia nadciśnienia tętniczego”. Również dzisiaj po Mszach św. nasz Parafialny Zespół Caritas rozprowadza kremówki, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc osobom potrzebującym w nasze parafii.
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy także Tydzień Miłosierdzia, dlatego też ofiary przeznaczone na dzieła miłosierdzia, możemy składać do skarbony w tylnej części kościoła. Dziękujemy też wszystkim, którzy złożyli dzisiaj jako „Dar Ołtarza” skarbonki z Jałmużną Postną.
  3. Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona w tym roku z 25 marca, ze względu na obchody Wielkiego Tygodnia. W tym dniu przypada także Dzień Świętości Życia, módlmy się aby każde życie było chronione od momentu poczęcia, aż do naturalnej śmierci.
  4. W przyszłą niedzielę 15.04.2018r. o godz.16.00 w OSDK przy ul. Rękodzielniczej 1, studenci z WSKSiM przedstawią spektakl pt. „Konfederaci Barscy”. Wejściówki na to przedstawienie dostępne są po Mszy św. w zakrystii i są darmowe.
  5. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
    śp. Maria Wojtalik,
    śp. Emilia Pasieka,