III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018

  1. W trzecią niedzielę Wielkanocy we wszystkich diecezjach w Polsce obchodzona jest Niedziela Biblijna, która rozpoczyna kolejny Tydzień Biblijny. Wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny w ciągu dnia poświęcą się lekturze Pisma Świętego mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy więc do lektury Pisma Świętego, pamiętając także o słowach św. Hieronima, że „nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa”.
  2. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Koszykarskiej, zapraszają rodziców dzieci, które rozpoczną naukę w klasie I w szkole podstawowej w roku szkolnym 2018/2019 na dzień otwarty, 19 kwietnia 2018 r. (czwartek) w godz. 17.00 -18.30. Więcej informacji na plakacie w gablotce parafialnej.
  3. W przyszłą niedzielę – z racji 22 dnia miesiąca, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  4. W tym tygodniu do wieczności odeszły:
    śp. Helena Karwacka,
    śp. Janina Korbut,
    śp. Jadwiga Tomczak.

Komentarze są wyłączone.