Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 01.04.2018

 1. Jutro drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Naszą modlitwą i ofiarami składanymi w dniu jutrzejszym na tacę, wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne i Papieski Fakultet Teologiczny we Wrocławiu.
 2. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
 3. W tym tygodniu przypada I – czwartek, I – piątek i I – sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30. a w piątek również od 17.00 do 18.00.
 4. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – szy czwartek m – ca na Adorację Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30, po Mszy św. spotkanie formacyjne, zaś na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie w salce. Bardzo prosimy ministrantów i rodziców o obecność.
 5. Serdecznie zapraszamy młodych w wieku 14 – 19 lat do wzięcia udziału w
  „Dniu skupienia i radości” organizowanego w naszej parafii przez Wspólnotę Emmanuel. Spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę Mszą św. o godz. 15.00, następnie Koronka do Bożego Miłosierdzia, konferencja, Adoracja Najśw. Sakramentu i zwiedzanie Wrocławia. Więcej informacji na plakacie.
 6. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W związku z tym, przed ołtarzem będziemy mogli złożyć tekturowe skarbonki rozprowadzane przez Caritas, do których w Wielkim Poście składaliśmy dobrowolne ofiary, a teraz złożymy jako naszą Jałmużnę Postną. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 zapraszamy także na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a po niej na wykład pana dra Krzysztofa Falkiewicza.
 7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 8. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  śp. Eugeniusz Jaworski,
  śp. Maria Staszczyk,
  śp. Wiesława Kłak.

Komentarze są wyłączone.