Niedziela Miłosierdzia Bożego – 19.04.2020

 1. Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego.
 2. Na podstawie wprowadzonych zmian, od jutra w naszym kościele będzie mogło uczestniczyć w Mszy św. 61 osób. Do kościoła będziemy mogli wchodzić głównym wejściem, a po rozpoczęciu Mszy św. drzwi kościoła będą zamykane. Pozostających w domach zapraszamy do uczestnictwa w Mszy św. za pośrednictwem transmisji internetowej z naszego kościoła na naszej stronie parafialnej oraz za pośrednictwem telewizji kablowej „TELKA” na kanale TVK Info HD.
 3. Informujemy, że nadal pozostają w mocy dekrety Ks. Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego, dotyczące dyspensy od uczestnictwa we Mszy św.
 4. Jeszcze w tym tygodniu Msze św. w dni powszednie odprawiać będziemy o godz. 8.30 i 18.00. Intencje mszalne z godz. 7.00 odprawione będą o godz. 8.30.
 5. Od przyszłej niedzieli, tj. od 26 kwietnia Msze św. w niedziele będą odprawiane w/g stałego porządku tzn. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.15, 12.30 i 18.00, a w dni powszednie o godz. 7.00, 8.30 i 18.00.
 6. Zawieszone są nadal do odwołania spotkania grup modlitewno – formacyjnych działających przy naszej parafii, jak również spotkania przygotowawcze dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania. Na dzień dzisiejszy I Komunia święta w naszej parafii zaplanowana jest na 20 września o godz. 10.00, rocznica I Komunii świętej również 20 września o godz. 12.30, a o dacie bierzmowania poinformujemy w późniejszym terminie.
 7. W sprawach związanych z kancelarią parafialną prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach urzędowania kancelarii. Sprawy związane z pogrzebem proszę zgłaszać w każdej chwili. Zachęcamy i prosimy o modlitwę osobistą i rodzinną o ustanie epidemii.
 8. Składamy serdeczne podziękowanie za składane ofiar czy to indywidualnie czy to przelewem na konto parafialne, przeznaczone na utrzymanie i funkcjonowanie naszej parafii. Bóg Zapłać!
 9. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Maria Makowska,
  śp. Zdzisław Mordal,
  śp. Halina Wurm,
  śp. Bolesław Paździor.

Komentarze są wyłączone.