Wielkanoc – 12.04.2020

 1. Nadal z racji epidemiologicznej Msze św. – aż do odwołania, odprawiane są w naszej parafii bez udziału wiernych. Podczas Mszy św. w kościele mogą być obecne tylko te osoby, które zamówiły intencję mszalną – jedna osoba jako przedstawiciel danej rodziny. Te osoby prosimy by wchodziły do kościoła przez dom katechetyczny od strony plebanii. Pozostających w domach zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. za pośrednictwem transmisji internetowej z naszego kościoła na naszej stronie parafialnej oraz za pośrednictwem telewizji kablowej „TELKA”.
 2. Porządek Mszy św. jest następujący:
  dni powszednie: o godz. 8.30 i 18.00
  (intencje mszalne z godz. 7.00 odprawiane są o godz. 8.30)
  w niedzielę: o godz. 8.30, 11.15 i 18.00
  (intencje mszalne z godz. 7.00 odprawiane są o godz. 8.30
  intencje mszalne z godz. 10.00 i 12.30 odprawiane są o godz. 11.15).
 3. Zawieszone są do odwołania spotkania grup modlitewno – formacyjnych działających przy naszej parafii, jak również spotkania przygotowawcze dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania. Na dzień dzisiejszy I Komunia święta w naszej parafii zaplanowana jest na 20 września o godz. 10.00, rocznica I Komunii świętej również 20 września o godz. 12.30, a o dacie bierzmowania poinformujemy w późniejszym terminie.
 4. W sprawach związanych z kancelarią parafialną prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach urzędowania kancelarii. Sprawy związane z pogrzebem proszę zgłaszać w każdej chwili. Zachęcamy i prosimy o modlitwę osobistą i rodzinną o ustanie epidemii.
 5. Składamy serdeczne podziękowanie za składane ofiar czy to indywidualnie czy to przelewem na konto parafialne, przeznaczone na utrzymanie i funkcjonowanie naszej parafii. Bóg Zapłać !
 6. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Marian Kamiński,
  śp. Stanisława Durska.

Komentarze są wyłączone.