IX Niedziela Zwykła – 02.06.2024

 1. Dzisiaj z racji I. niedzieli miesiąca, Mszę Św. zakończymy Adoracją Najświętszego Sakramentu.
 2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
  Pon. – Świętych męczenników Karola Lwangi i Współtowarzyszy.
  Śr. – Św. Bonifacego, biskupa i męczennika.
  Pt. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  Sob. – Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30, a do najbliższego czwartku łączymy je z procesją eucharystyczną. Zachęcamy dziewczynki do sypania kwiatków. A w czwartek, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcimy wianki.
 4. W środę Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
 5. W środę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy do salki parafialnej na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W tym tygodniu przypada I. czwartek i I. piątek miesiąca. W te dni Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 8.30. W piątek okazja do Spowiedzi Św. od godz. 7.30 do 8.30 i od godz. 17.00 do 18.00.
 7. W czwartek Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na poranną Adorację Najświętszego Sakramentu, następnie o godz. 8.30 na Mszę Św., a po Mszy Św. spotkanie w salce. Natomiast na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy członków Liturgicznej Służby Ołtarza wraz z ich rodzicami. Po Mszy Św. spotkanie w salce.
 8. Ksiądz proboszcz Krzysztof Jankowiak, zaprasza w sobotę na godz. 15.00 do udziału w uroczystości, podczas której nastąpi inauguracja Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Osobowickiej, na Świętym Wzgórzu przy ul. Lipskiej 36 we Wrocławiu – Osobowicach.
 9. Dom kultury „Piast” przy ul. Rękodzielniczej 1 zaprasza dzisiaj na godz. 16.00 na festyn z okazji Dnia Dziecka.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 11. W ostatnim czasie odeszły do wieczności:
  Śp. Gabriela Przewłoka,
  Śp. Barbara Grygorcewicz.

Komentarze są wyłączone.