X Niedziela Zwykła – 09.06.2024

 1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy przez cały miesiąc czerwiec o godz. 17.30.
 2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
  Wt. – Św. Barnabę Apostoła.
  Czw. – Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.
  Pt. – Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
 3. W środę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy do salki parafialnej na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W czwartek, z racji 13. dnia miesiąca, po Mszy Św. wieczornej odprawimy nabożeństwo fatimskie.
 5. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które z racji drugiej niedzieli miesiąca przeznaczamy na sprawy gospodarcze naszej parafii. Ostatnio został wybrukowany teren przy plebanii oraz droga przejazdowa wzdłuż tego budynku. Ta inwestycja kosztowała 77 tysięcy złotych.
 6. Już dzisiaj informujemy, że wzorem lat ubiegłych, w okresie wakacyjnym – w lipcu i sierpniu – nie będzie w niedzielę Mszy Św. o godz. 12.30, a w tygodniu nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00 rano. Pozostałe Msze Św. bez zmian.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.
 8. W ostatnim czasie odeszli do wieczności:
  Śp. Tadeusz Baran,
  Śp. Halina Kiciak.

Komentarze są wyłączone.