IV Niedziela Zwykła – 29.01.2023

 1. Dzisiaj wychodząc z kościoła, ofiarami składanymi do puszek, możemy materialnie wesprzeć klasztory klauzurowe i ośrodki adopcyjne znajdujące się na terenie naszej diecezji. Za ofiary składane na ten cel bardzo serdecznie dziękujemy.
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  Wt. – Św. Jana Bosko, prezbitera.
  Czw. – Święto Ofiarowania Pańskiego.
  Pt. – Św. Błażeja, biskupa i męczennika – patrona od chorób gardła.
 3. W Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej, Msze Św. będą odprawione o godz. 7.00; 8.30 i 18.00. Podczas Mszy Św. pobłogosławimy gromnice. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, dlatego pamiętajmy w naszych modlitwach o osobach realizujących swoje powołanie w klasztorach i prośmy o nowe powołania do tego stanu, szczególnie z naszej parafii.
 4. W środę 1 lutego Rodzina Radia Maryja zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w Mszą Św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca Św., Ojczyzny, kapłanów i Rodziny Radia Maryja.
 5. W tym tygodniu przypada I. czwartek, I. piątek i I. sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi św. od 8.00 do 8.30 i od godz. 17.00 do 18.00. Podczas spowiedzi popołudniowej będzie również Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 6. W I. czwartek miesiąca Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do. 8.30 oraz na Mszę Św. o godz. 8.30. Natomiast na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy członków Liturgicznej Służby Ołtarza wraz z ich rodzicami.
 7. W I. sobotę miesiąca w godzinach przedpołudniowych kapłani odwiedzą z posługą sakramentalną chorych w domach.
 8. Również w sobotę 4 lutego zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami o godz. 10.00 do salki katechetycznej na spotkanie w sprawie strojów komunijnych.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest dostępna w zakrystii.

 

Komentarze są wyłączone.