IV Niedziela zwykła – 02.02.2020

 1. Z racji I niedzieli miesiąca Mszę św. zakończymy dzisiaj Adoracją Najśw. Sakramentu, a wychodząc z kościoła, ofiarami składanymi do puszek, możemy wesprzeć klasztory klauzurowe znajdujące się na terenie naszej diecezji. Za wszelkie ofiary, które składacie bardzo dziękujemy.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  Pon. – św. Błażeja, biskupa i męczennika.
  Śr. – św. Agatę, dziewicę i męczennicę.
  Czw. – św. męczenników Pawła Miki i jego Towarzyszy.
 3. Rodzina Radia Maryja serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne, które rozpocznie się w środę Mszą św. o godz. 8.30 ofiarowaną w intencji Ojca św., Ojczyzny, Kapłanów i Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
 4. W tym tygodniu przypada I – czwartek i I – piątek miesiąca. W te dni Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30. W piątek okazja do spowiedzi od 8.00 do 8.30 i od 17.00 do 18.00. Podczas spowiedzi popołudniowej będzie również trwała Adoracja Najśw. Sakramentu.
 5. Wspólnota Krwi Chrystusa, zaprasza w I – czwartek miesiąca na Adorację Najśw. Sakramentu od 7.30 do 8.30 oraz Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie formacyjne, natomiast na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie w salce.
 6. W tym tygodniu kończymy kolędę w naszej parafii. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, z którymi dane nam było się spotkać: za wspólną modlitwę, życzliwość i ofiary składane przy tej okazji, które przeznaczone są na potrzeby Seminarium Duchownego, Kurii Wrocławskiej i naszej parafii. Naszym podziękowaniem będzie Msza św. za wszystkich parafian, których odwiedziliśmy. Msza św. będzie odprawiona w niedzielę,
  23 lutego o godz. 10.00. A w tym tygodniu chcemy jeszcze odwiedzić mieszkańców:
  Poniedziałek, 3.02. ul. Górnicza 47 – 97 niep. i 2 – 40 parz.
  Wtorek, 4.02. ul. Górnicza 42 – 98 parz.
 7. W przyszłą niedzielę wraz z wrocławską Caritas będziemy zbierać środki na zakup wózka dla naszej parafianki Mai, która zmaga się z pełnoobjawową chorobą Fabry’ego. Jest to genetyczna, nieuleczalna choroba, która uszkadza komórki w całym organizmie. Ostatnio u Mai pojawiły się również problemy z poruszaniem, stąd niezbędny jest zakup specjalistycznego wózka aby mogła realizować swoje dziecięce marzenia.
 8. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 9. W tym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Władysława Łączka.

Komentarze są wyłączone.