IV Niedziela Wielkiego Postu – 22.03.2020

 1. Z racji sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju, zawieszone są do odwołania spotkania grup modlitewno – formacyjnych działających przy naszej parafii, jak również spotkania przygotowawcze dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania. Natomiast Msze św. posługa w konfesjonale i dyżury w kancelarii parafialnej pozostają bez zmian. Dzisiaj Nabożeństwa Gorzkich Żali nie będzie.
  Zachęcamy i prosimy o modlitwę osobistą i rodzinną o ustanie epidemii koronawirusa, a chętnych zapraszamy do indywidualnej modlitwy w naszym kościele przed wystawionym Najśw. Sakramentem w dni powszednie w godz. od 7.30 do 8.30.
 2. Droga Krzyżowa w piątki; po Mszy św. o godz. 8.30, o godz. 17.15 dla dzieci i o godz. 19.00 dla dorosłych i młodzieży.
  Uczestnicząc w Nabożeństwach Pasyjnych i będąc w stanie łaski uświęcającej możemy zyskać odpust zupełny.
 3. Do skarbon z napisem Jałmużna Postna, możemy składać ofiary, a do kosza umieszczonego w przedniej części kościoła zakupioną żywność, która zostanie przekazana w paczkach świątecznych dla potrzebujących naszych parafian. Za wszelkie ofiary już dzisiaj bardzo wam dziękujemy.
 4. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Przed Mszą św. możemy składać kartki z wypisanymi intencjami, które będziemy polecać Panu Bogu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 5. Z radością informujemy, że poprzez naszą parafialną stronę internetową, możemy uczestniczyć na żywo w transmisji Mszy św. i nabożeństw odprawianych w naszym kościele.
 6. Osoby, które chciałyby uczestniczyć w Warszawie w Beatyfikacji Ks. Prymasa Kard. Stefana Wyszyńskiego, prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. w zakrystii celem zapisania się na listę, by otrzymać kartę wstępu na tę uroczystość.
 7. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej jak „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Prasa dostępna jest w zakrystii.
 8. W tym tygodniu do wieczności odeszli:
  śp. Andrzej Szypuła,
  śp. Krystyna Gajdowska,
  śp. Jadwiga Ćwiklińska.

Komentarze są wyłączone.