Kochani Parafianie…

W związku z zaistniałą dziś sytuacją informujemy, że Msze św. od jutra tj. 25 marca 2020 roku – aż do odwołania, odprawiane będą w naszej parafii bez udziału wiernych. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. za pośrednictwem transmisji internetowej z naszego kościoła na naszej stronie parafialnej.

Porządek Mszy św. jest następujący:

• dni powszednie: o godz. 8.30 i 18.00 (intencje mszalne z godz. 7.00 odprawione będą o godz. 8.30)
  • w niedzielę: o godz. 8.30, 11.15 i 18.00 (intencje mszalne z godz. 7.00 odprawione będą o godz. 8.30, a intencje mszalne z godz. 10.00 i 12.30 odprawione będą o godz. 11.15)
  • Gorzkie Żale, w niedzielę o godz. 17.00
  • Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 8.30 i o godz.19.00

Zawieszone są do odwołania spotkania grup modlitewno – formacyjnych działających przy naszej parafii, jak również spotkania przygotowawcze dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania.

W sprawach kancelaryjnych prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach urzędowania kancelarii. Sprawy związane z pogrzebem w każdej chwili. Zachęcamy i prosimy o modlitwę osobistą i rodzinną o ustanie epidemii koronawirusa.

W tym niełatwym dla nas wszystkich czasie zapewniamy Was o naszej pamięci modlitewnej i całej naszej Wspólnocie Parafialnej z serca błogosławimy.

Ks. Proboszcz i ks. wikariusze.